Komentarz – Bartosz Serenda

1
9049

Bardzo pozytywnie przyjąłem prawdziwego newsa z dziennikarskiego światka. Żychlin ma swój pierwszy internetowy portal newsowy: ezychlin.pl. I w ten sposób w końcu uzupełnił puste miejsce, które od wielu lat istniało obok Kutna . No bo przecież jakże tak: w Kutnie portali jest kilka (w swoim czasie naliczyłem 7 funkcjonujących portali jednocześnie), a w Żychlinie żadnego. Sytuacja wydawała się nieuchronnie zmienna, a jednak pozostawała przez tyle lat stabilnie statyczna. I w końcu, bez żadnej zapowiedzi, bez żadnego stroszenia piór, bez żadnego oczekiwania zmienili to Mateusz Janeczek i Maciej Pawlik. I wiem, że to nie jest ich ostatnie słowo. Wraz z ekipą już budują nowe… Coś czuję, że będzie się w Żychlinie działo. I dobrze, bo wszystko wymaga nieustannego pobudzania i zmian, by nie zastygło. Ja z państwem spotykał się będę co tydzień w każdy piątek z krótkim komentarzem do politycznych wydarzeń z naszego powiatu. Czasem, jeśli sytuacja będzie tego wymagała, a chęci nie przegrają z lenistwem może i częściej. Szczególnie wtedy, gdy będziemy przed, lub po sesji powiatowej. Póki co sesja za nami. Zarząd z absolutorium. Ja już poza koalicją (w końcu zrezygnowałem), Wojtek Ziółkowski już w koalicji (w końcu się zdecydował) także bilans jest niezmienny. Do czasu, gdy to wszystko (znaczy koalicja) nie padnie. A ptaszki ćwierkają, czy jak to określa Konrad Kłopotowski – „ulica mówi”, że to może stać się szybciej niż nam się wydaje.

 

1 KOMENTARZ

  1. , Ltd is a China based deep groove ball bearing supplier catering to worldwide dealerships in Sweden, German and American based ball bearings.

    When that relationship is going well, I experience the Three Es:
    Effortlessness, Efficiency, Effectiveness. However, an unexpected return to the #1 status arrived in 1978 with Too Much, Too Little, Too Late, a duet with
    R&B singer Deniece Williams.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ